Trzy lata bez wymiany tuszu? Drukarki HP Smart Tank idealnym rozwiązaniem do domu i małych firm.

pan z broda z drukarka smart tank hp emso.com.pl

Drukarki atramentowe wyposażone są w tusze, jest to płynna farba, która w odpowiednich miejscach umieszcza głowica drukująca.  W przypadku wyschnięcia tuszu w urządzeniu najczęściej kończy się, to wymianą głowicy, co wiążę się z dużym wydatkiem i nie jest to opłacalne dla klienta.

W naszej ofercie mamy urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515, która posiada rozwiązania eliminujące opisywany problem. Drukarki wyposażono w system stałego zasilania atramentem. W większości drukarek znajduje się głowica nanosząca tusz zarówno w kolorze i czerni. Jeśli jakość barw odbiega od naszych oczekiwań, oznacza to wymianę głowicy odpowiedzialnej za druk. Wiąże się to ze sporym wydatkiem i oznacza wymianę całego wkładu, choć w praktyce nie korzystaliśmy z druku w kolorze.

W HP Smart Tank oddzielenie głowicy drukującej od zasobnika spowodowało duży spadek kosztów eksploatacji urządzenia. Zamiast kompletnych kartridży kupujemy odpowiednią butelkę z atramentem i przelewamy do zbiornika w drukarce.  Jest to o wiele tańsze i prostsze rozwiązanie.

Prostota i wygoda obsługi drukarek dzięki oprogramowaniu Smart HP.

Urządzenia Smart HP Tank możemy podłączyć do komputera zarówno kablem i bezprzewodowo. Oprogramowanie HP Smart jest proste w konfiguracji i wyposażone w intuicyjny dla użytkowników interfejs. Szybko możemy przeformatować nasze dokumenty ze skanera do pliku PDF czy JPG, wydrukujemy zdjęcia czy zamówimy materiały eksploatacyjne. Oprogramowanie HP możemy zainstalować na smartfonie i obsługiwać drukarkę za pomocą telefonu. Jednym kliknięciem przygotujemy parametry druku, skorzystamy ze skanera lub wyślemy nasze pliki mailem.

Inne zalety drukarek Smart HP Tank:

·      Rozwiązanie zaprojektowane do drukowania dużych nakładów

·      Wydrukuj nawet 18 000 stron w czerni lub 8000 stron w kolorze z oryginalnym tuszem HP dołączonym do zestawu.

·      Automatyczne drukowanie dwustronne

·      Szybkie drukowanie dokumentów wielostronicowych za pomocą opcji automatycznego druku dwustronnego.

·      Niezawodne połączenie

·      Postaw na szybsze i niezawodne połączenia, korzystając z dwuzakresowej sieci Wi-Fi z funkcją samo naprawy.

·      Możliwe do dostosowania skróty na telefonie

·      Wyeliminuj żmudne czynności w powtarzalnych zadaniach dzięki Skrótom w aplikacji

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do naszego newslettera

Shopping Cart