Małe, a wiele potrafi – urządzenia wielofunkcyjne HP

urzadzenia wielofunkcyjne emso.com.pl

Czym charakteryzuje się urządzenie wielofunkcyjne?

Urządzenie wielofunkcyjne jest sprzętem, łączącym drukarkę, skaner i ksero w jednym. Duże możliwości, jakie daje sprzęt może być alternatywą dla tradycyjnej drukarki. W naszej ofercie znajduje się dwa urządzenie HP DeskJet 3750HP DeskJet 3762, które będą najlepszym wyborem   do prowadzenia firmy w domu. Możemy zaoszczędzić dużo czasu, kserując lub skanując dokumenty na miejscu.

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe doskonale sprawdza się w home office i mniejszych firmach. Ich główną zaletą jest odwzorowywanie obrazów i wysoka jakość kolorów.  Atramentowy sprzęt będzie niezbędny w firmach zajmujących się projektowaniem, architekturą czy wystrojem wnętrz. Korzystając ze sprzętu atramentowego, będziemy mieć pewność, że kolory i jakość wydruku będzie bez zarzutu.

Urządzenia wielofunkcyjne w ofercie emso.com.pl

HP DeskJet 3762  i HP DeskJet 3750 są  jednymi z najmniejszych urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku.  Zmieszczą się na każdym nawet niedużym miejscu do pracy biurowej. Drukarka w obu sprzętach sprawdzi się przy wydruku tekstu, grafik oraz zdjęć zarówno w czerni, jak i w kolorze. Rozdzielczości druku 1200×1200 dpi, umożliwia drukowanie do formatu A4 oraz skanowanie i kopiowanie.

 Możemy do tego użyć praktycznie każdego dostępnego papieru: papier broszurowy, fotograficzny, papier matowy, papier do druku atramentowego i koperty. Wszystkie pliki możemy w szybki i prosty sposób wydrukować bezprzewodowo.

HP DeskJet 3750 i 3762 współpracują z urządzeniami wyposażonymi w system Windows, Android czy IOS.  Instalacja sprzętu jest prosta i intuicyjna podobnie jak rejestracja w usłudze HP Instant Ink, dzięki której nie płaci się za pojemniki z atramentem tylko za liczbę wydrukowanych stron. Skaner   i ksero znajdujące się w urządzeniu są precyzyjne, a przedmioty trójwymiarowe lub grubsze kartki można skanować dzięki aplikacji HP Smart w telefonie.

Należy pamiętać, że drukarki atramentowe nie są najlepszym rozwiązaniem do bardzo dużej ilości druku prostych dokumentów w czarnym kolorze. W takim przypadku polecamy sprzęt laserowy, który najlepiej sprawdzi się przy codziennym drukowaniu bardzo dużych ilości tekstów, umów i faktur znajdziesz TUTAJ.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do naszego newslettera

Shopping Cart